Zapraszamy do świata AVAASI NY

Search

Wymiana Zwrot Naprawa

ZWROT BIŻUTERII

Żeby zwrócić zakupione towary należy:

- Wypełnić formularz zwrotu dostępny poniżej

- Zakupiony towar wraz z wypełnionym formularzem, paragonem i oryginalnym opakowaniem odesłać na adres atelier

AVAASI NY Jewelry

Joanna Borycka

UL. PANIEŃSKA 9/33

03-704 WARSZAWA

- Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie oraz posiadac oryginalną metkę.

- Koszt przesyłki kurierskiej do pracowni AVAASI NY JEWELRY, ponosi zwracający.

BIŻUTERIA WYKONANA NA ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE NIE PODLEGA ZWROTOWI

- Przyjmujemy zwroty wyłącznie nadane kurierem, nie bierzemy odpowiedzialności za nie dostarczanie przesyłek przez pocztę polską. 

Polecamy dla państwa komfortu skorzystać z opcji www.furgonetka.pl

WYMIANA BIŻUTERII

Istnieje możliwość wymiany biżuterii na model w tej samej bądź wyższej cenie, w ciągu 30 dni od momentu odbioru zamówienia, po okazaniu dowodu zakupu biżuterii. Produkty można wymienić na inne o tej samej lub wyższej wartości.

Wymieniany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie. Jak również, musi być załączony paragon zakupu i oryginalna metka z ceną.

Aby wymienić zamówienie należy odesłać biżuterię na adres wskazany powyżej wraz z danymi kontaktowymi, paragonem oraz informacją o chęci wymiany.

Nową biżuterię należy zamówić na stronie internetowej www.avaasi.pl wybierając przelew jako formę płatności. oraz dodając informację o wymianie w komentarzu do zamówienia. 

W odpowiedzi zostanie wysłana informacja o ewentualnej wysokości pobrania lub przelewu.

NAPRAWA BIŻUTERII

Jeśli biżuteria, którą państwo nabyliście uległa zepsuciu z tytułu użytkowania, możemy ją w ramach usługi serwisowej naprawić dla państwa. W tym przypadku prosimy o opisanie dokładnie jakie są państwa oczekiwania, odesłanie biżuterii jak wyżej na adres atelier. Wedle procedur zwrotu/wymiany. Po otrzymaniu przesyłki, ustaleniu zakresu pracy i wymiany materiałów, zostaną państwo poinformowani telefonicznie - dlatego prosimy o podanie nr zamówienia którego sytuacja dotyczy. Skontaktujemy się z państwem telefonicznie w celu ustalenia szczegółów.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu

info@avaasi.com

tel. 605 070 865

AVAASI JEWELRY TEAM

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product